Öğrenci Albümünde görmek istediğiniz yılı aşağıdaki listeden seçebilirsiniz.

İstediğiniz bir öğrencinin bilgilerini görmek için resmine tıklamanız yeterli. Bilgileri Öğrenci Albümünde kayıtlı olan öğrencilerin isimleri ve numaraları mavi renk ile yazılmıştır.

Siz de kendi bilgilerinizi web sitemizden paylaşmak için bu formu doldurabilirsiniz. Yenilenmesini istediginiz bilgilerinizi elnekave@itu.edu.tr adresine bildirebilirsiniz.

Albümde şu an için isim ve/veya resim bilgileri olmayan kişiler de yeni bilgi girişi yapabilirler. İsim ve resim bilgileri sistemde belirdiğinde yapmış oldukları bilgi girişleri de otomatik olarak görülecektir.

Bu albüm öğrenci ve mezunlarımızın bölümümüze giriş yılları esas alınarak düzenlenmiştir. Bu albümün hazırlanmasındaki temel amaç, geçmişte bir araya gelmiş olan arkadaşlar arasında bugün haberleşme imkanının sağlanması olduğundan, albüm sadece mezunlarımızı değil, bir şekilde mezun olmadan bölümümüzden ayrılmak durumunda kalan arkadaşlarımızı da içermektedir.

Öğrenci Albümü ile ilgili düşüncelerinizi, farkettiğiniz eksiklikleri ve hataları elnekave@itu.edu.tr adresine yazabilirsiniz.

RSS